PRIJAVA ZA POSAO

Serviser (m/ž)

Zagreb

Rok prijave: 1.1.2018.

Opis posla

Zbog povećanja obujma poslovanja tražimo servisera rashladne i klima tehnike.

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u vremenu od 8:00 do 16:00 sati. U visokoj sezoni (svibanj – kolovoz) je moguć prekovremeni rad i po potrebi subotama, ali ne više od dvije subote mjesečno.

Uvjeti

– potrebno je poznavanje rada u MS Officeu i PDF-u. Poželjan i AutoCAD.

– obavezno poznavanja osnova elektrotehnike (primarno) i rashladne i klima tehnike (sekundarno)

– očekujemo poslovne i ljudske kvalitete

– zaposlenje može sa ili bez iskustva

Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Prekovremeni rad je plaćen.

Terenski rad sa službenim vozilom, te se plaća terenski dodatak.

Stimulativna radna sredina.

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada: Zagreb i Zagrebačka

Svoje prijave za posao, životopis i molbe pošaljite na e-mail adresu: tkalec@tkalec-ing.hr s naznakom “Prijava za posao”.

+385 1 655 0870

Kontakt telefon

Radoslava Cimermana 62b, Kajzerica

10020 ZAGREB
Hrvatska

Kontaktirajte nas

Učinite svoj prostor prozračnim.

Tkalec-ing d.o.o.
Vaš partner za klime i ventilaciju!

Pratite nas na našoj Facebook stranici!